تبریک سال نو

(((بسم‌الله المقلب القلوب )))


در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز سیستانی ، زندگی در شهری اخلاقی ، زیبا ، ایمن ، شاد ، آباد و توسعه یافته است . آرزوهای ما برای زابل و شهروندان آن ، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.

در سالی که گذشت تلاش زیادی کردیم تا  با اندک بضاعت مالی و کمترین حمایت  دولتی گامهایی هرچند کوتاه را  برداریم اما اعتراف میکنیم که نتوانستم در شان ؛ منزلت و جایگاه رفیع شهروندان ولایتمدار سیستانی اقداماتی را انجام دهیم.

در سال جدید با میثاقی که با دیگر همکارن و خادمین شما بستیم  قصد داریم تا با خدمتی صادقانه ؛ اعتماد و اعتباری جاودانه را برای مردم تمدن ساز سیستان کسب کنیم.

برنامه هایی را در  سندی تحت عنوان "سند چشم انداز 1404 شهر زابل" در دست تدوین داریم که با هدف گذاری تحولات ساختاری و سازمانی مصمم هستیم شهر زابل را به شهری بالنده و پایدار مبدل سازیم .

امیدوارم درنوروز که برای سیستانیان الگویی از همدلی و مهربانی  است؛ شهرداری و شورا نیز  در کنار مردم قدرشناس زابل با همدلی و همبستگی ، سختی ها و مصایب را پشت سر گذاشته و با استعانت از درگاه ایزد منان  از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار طبیعی و انسانی  دفاع کرده و شهری در خور  تمدن بزرگ و تاریخ ساز  سیستان بسازد.

خمر – شهردار زابل

/ 0 نظر / 6 بازدید